Балкони

Що таке балкон для жителя міста? Це шматочок вулиці, сонячного світла, свіжого повітря. Це можливість вийти на вулицю не виходячи з квартири. Це місце, де можна на хвилинку відволіктися від турбот. Постояти, спокійно дивлячись на вулицю, подумати про своє. Балкон для міського жителя — це зона відпочинку. Та сама невелика тераса. Для власника приватного будинку, балкон — це, в першу чергу, прикраса будинку. Це місце відпочинку і проведення дозвілля. На балконі можна поговорити з друзями, які прийшли в гості. Там люблять грати діти. Засклені і утеплені балкони можуть стати прекрасним зимовим садом. Безліч функціональних, теплих і красивих варіантів скління балконів пропонує компанія «Сокіл».

Скління балконів та лоджій

При склінні балконів і лоджій ви отримуєте прекрасно обладнану захищену площу на додаток до тієї, що у вас вже є. Вид балкона покращиться зовні і всередині, він буде повністю захищений від перепадів температури, опадів і шуму. Засклений балкон виглядає презентабельно і прослужить вам кілька десятиліть.

Французький балкон

Французький балкон

Французький балкон від звичайного відрізняється площею скління. У випадку з французьким склінням парапет повністю забирається, скляна конструкція встановлюється на всю висоту від нижньої плити до плити, розташованої зверху. Таке скління балкона з естетичної точки зору найпривабливіше. Світлопрозора конструкція надає вам можливість споглядати прекрасний панорамний вид, який відкривається на 180 градусів. Для французького балкона склопакети краще виготовити з особливо міцних триплекс-скла, а самі скла бажано тонувати, інакше ви будете відчувати себе як в акваріумі на загальному огляді.

Eркерниє скління

Еркерниє скління встановлюється на балкони кутовий і напівкруглої форми. Вікна необхідно встановлювати під кутом, тому звичайні профілі не підійдуть, обов’язково потрібен спеціальний з’єднувальний профіль — еркерниє трубка. За допомогою трубки віконні стулки можна з’єднувати під потрібним кутом, відмінним від кута 90 градусів. Еркерниє скління можна застосовувати як для опалювальних балконів, так і «холодних».

Eркерниє скління
Тонований балкон

Тонований балкон

Тоновані вікна на балконі обов’язковий штрих, особливо якщо балкон або лоджія виходять на багатолюдні вулиці міста. Забезпечити приватність в даному випадку — запорука особистого комфорту. Тонуюча плівка відрізняється за такими властивостями : затемнююча, дзеркальна, сонцезахисна; також щільності і кольору. Можна поєднати кілька типів плівки для досягнення оптимальних захисних властивостей. Наприклад, можна застосувати затемнюючу і дзеркальну плівки одночасно. У темний час доби дзеркальна плівка втрачає свої властивості через зміну положення джерела світла на сторону приміщення.

Винесення і розширення балконів та лоджій

Одним із способів розширити площу своєї квартири є винесення балкона. Всього кілька квадратних метрів — але при вмілому підході їх можна перетворити в затишну зону відпочинку, кабінет або невеликий спортзал. Розширити балкон можна декількома способами.

Винесення по підвіконню

Цей спосіб — найпоширеніший. Винесення балкона по підвіконню можливе на ширину до 250 мм. Якщо є необхідність більшого розширення, то це вимагатиме збільшення плити балкона Парапет повинен бути обов’язково закріплений, для того щоб витримати навантаження. Винесення підвіконня можливе як по всьому периметру балкона, так і по окремим його бокам — фронтальним або бічним.

Винесення по підвіконню

Винесення від нижньої плити

Даний спосіб дозволить розширити простір в районі перил парапету. В результаті простір балкона збільшиться на 30%. Зовнішній вигляд балкона набуває при цьому форму трапеції. Для розширення балкона від підлоги використовується каркас у вигляді трикутника, на який набивають монтажну рейку. Якщо парапет в аварійному стані, знадобляться додаткові конструкції з металу, щоб не сталося обвалення. Перевагами даного способу є доступна вартість робіт і можливість якісного всебічного утеплення парапету.

Винесення від нижньої плити

Винос плити

Найрадикальніший спосіб виносу. З вашого балкона повністю зрізаються старі поручні, і за допомогою швелерів і профільних труб квадратного перетину балкон розширюється: збільшується його ширина, якщо це винос вперед, або збільшується довжина, якщо це винос в бічні сторони. Так, це радикально, але наша компанія сильно дбає про надійність і безпеки, тому до кожного такого балкону йде індивідуальний прорахунок навантажень і в цеху видається потрібну кількість металу, без будь-якої економії.
Винос плити

Зовнішня обробка балкона

Зовнішня обробка балкона служить не тільки для додання йому естетичності, але має більш практичне значення — захищає від перепаду температур, дії ультрафіолету, несприятливих погодних умов, і до того ж служить додатковим способом утеплення. При виборі матеріалу для зовнішньої обробки слід звернути увагу на такі його характеристики, як стійкість до впливів навколишнього середовища і зміні температур. Не останню роль відіграє колірне рішення.

Профнастил

Профнастил

Профнастил — це профільований металевий лист з лакофарбовим покриттям. Хвилеподібна форма профнастилу надає йому ще більшої міцності, а лакофарбове покриття — безліч колірних рішень. Переваги матеріалу: доступна ціна; ергономічність; привабливий зовнішній вигляд; стійкість до температурних перепадів; пожежна безпека; захист від бактерій і грибків; стійкість верхнього шару (в даному випадку це полімерне покриття, а не фарба).

Сайдинг

Сайдинг

Фахівці в сфері монтажу вважають даний варіант найбільш підходящим для обробки балконів у житлових будинках, на відміну від профнастилу, на 80% виготовлений з ПВХ, решта 20% — це стабілізатори і модифікатори, що надають матеріалу довговічності, міцності і стійкості до зовнішніх чинників. Перевагами вінілового сайдинга є: великий вибір кольорів; естетичність; привабливий зовнішній вигляд, який зберігається протягом тривалого часу, адже сайдинг не піддається корозії або деформації; екологічність; невибагливість у догляді; низька горючість.

Дах на балкон

Дах для балкона повинен забезпечувати хороший захист і витримувати перепади температур і атмосферні опади. Дах ми можемо виготовити з різноманітних матеріалів на ваш вибір: оцинковані листи стали, полікарбонат, ондулін або металочерепиця. Дах завжди встановлюється з кутом нахилу 30 градусів, для того щоб опади віддалялися природним шляхом. Виготовляється дах з каркасної металевої конструкції, яка кріпиться до стіни будівлі. На неї укладаються покрівельні матеріали. Дах для балкона може знадобитися навіть в разі, якщо балкон не засклений. Вона захистить відкритий балкон від опадів і балконна плита балкона або лоджії прослужить довше.

Каркасний дах

Каркасний дах

Каркасний дах встановлюється поверх скляної конструкції і спирається на неї. Такий дах коштує недорого, до неї зазвичай додається козирок для захисту скляної конструкції і водовідливу. Каркасні даху найчастіше встановлюються на невеликі балкони від 1 до 3 метрів. Зсередини каркасна дах обов’язково герметизується і утеплюється. Якщо зверху сусідський балкон або лоджія НЕ засклені, то зсередини на вашій даху слід прокласти гідроізолюючу плівку. Вона захисти ваш балкон від можливого пошкодження обшивки.

Модульних дах

Модульних дах

Модульний дах є самонесущою конструкцією, часто встановлюється на балконах і лоджіях на останніх поверхах будинків. Вона може бути встановлена ​​як з склінням, так і без нього. Дах повинна витримувати навантаження від падаючого снігу і вітру. Тому, зварюючи силовий каркас для даху, ми виготовляємо опорні стійки (модулі) з сталевих кутів або труби (60 х 40 або 60 х 60 мм), які додатково забезпечують надійність і стійкість конструкції. Крім цього, вони знімають навантаження з анкерних болтів і скління балкона. Анкерні болти для кріплення модулів підбираються за розмірами в залежності від стану і товщини стін, а також від величини і ваги модулів, щоб не сталося виривання даху зі стіни. На модулі укладається дерев’яна рейка, до якої в свою чергу кріпиться покрівельний матеріал.