Жалюзі

Жалюзі зараз висять абсолютно у всіх офісних приміщеннях без винятку, пояснюється це дуже просто — їх не потрібно прати, догляд за ними мінімальний, захищають від сонячних променів і прикрашають приміщення. Тепер і в будинках жалюзі стають дедалі популярнішими за рахунок величезного розмаїття. Асортимент сучасних жалюзі дуже різноманітний: вертикальні, рулонні, горизонтальні, касетні. роликові, алюмінієві, Izolite, дерев’яні та тканинні.

Жалюзі
Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Інша назва цих штор — венеціанські жалюзі. У таких жалюзі смужки конструкції розташовуються горизонтально. До речі, смужки інакше називаються «ламелі». Є різні види горизонтальних жалюзі на пластикові вікна в залежності від того, з якого матеріалу виготовляються ламелі: алюмінію, тканини, дерева і навіть бамбука. Ширина алюмінієвих смужок не перевищує 25 мм, а дерев’яних і бамбукових — 50 мм. Горизонтальні жалюзі мають властивість візуально розширювати приміщення, вам потрібно тільки вибрати матеріал, з якого будуть виготовлені ламелі.

Вертикальні жалюзі

Даний вид жалюзі рекомендується встановлювати, якщо хочете візуально збільшити висоту приміщення. Матеріал виготовлення жалюзі може бути тканинним, пластиковим, алюмінієвим, дерев’яним. Довжина теж виготовляється до підвіконня або прикриває частину вікна. Ламелі вертикальних жалюзі можуть мати малюнки, а зріз може бути не тільки прямим, але і різної форми.

Вертикальні жалюзі
Рулонні штори

Рулонні штори

Рулонні штори мають спеціальні напрямні, а самі жалюзі згортаються в рулон. Ламелі виготовляються з тканин, що мають антибактеріальні, антистатичні просочення. Самі тканини можуть бути повністю прозорими, напівпрозорими і непрозорими. Тут кожен покупець самостійно вирішує, які жалюзі йому потрібні в квартиру, в залежності від освітлення. Є жалюзі на пластикові вікна з направляючими, в яких полотно ховається в касету.

Касетні жалюзі

Даний вид жалюзі замінює штори на пластикові вікна, як, втім, і попередні види рольштор. У спеціальну касету заховано полотно штор, а сама касета кріпиться спеціальним механізмом на стулку вікна. Касетні штори виготовляються тільки горизонтального типу, а ламелі можна регулювати так, як необхідно користувачу. Що стосується матеріалу, то можна зустріти жалюзі тканинні, алюмінієві, пластикові.

Касетні жалюзі
Роликові жалюзі

Роликові жалюзі

Суть майже та ж, що і касетні жалюзі. кріплення передбачено на стулку вікна. Роликові штори можуть бути горизонтальними і вертикальними, вільно висячими, а є і в коробі. Дуже часто можна зустріти ламелі з фотодруком, малюнками і просоченнями.

День-ніч

День-ніч — це одна з різновидів рулонних штор. Два полотна тканинного матеріалу, завдяки круговому руху матерії, зміщуються відносно один одного, йде чергування щільних і прозорих смуг. З’являється можливість плавно керувати рівнем освітленості приміщення. найрізноманітнішою, або під колір рами, або контрастною.

День-ніч
Алюмінієві жалюзі

Алюмінієві жалюзі

Ці сучасні жалюзі для вікон квартир виготовляють касетними, вертикальними, горизонтальними, з направляючими. Основне і головна перевага цих штор в тому, що вони гігієнічні: не збирають на себе пил, їх немає необхідності стирати. Потрібно тільки вологою ганчіркою протерти їх. Це є однією з головних причин, чому саме алюмінієві штори висять в дитячих садках, школах і лікарнях.

Дерев'яні жалюзі

Сміливо можна назвати класичними жалюзі для домашніх вікон, тому що вони шикарно підходять до тканинних штор, дерев’яних меблів. Найчастіше з метою захисту від жиру і вологи дерев’яні штори покривають лаком, за лакованими жалюзі і доглядати простіше. В наші дні йде активна боротьба за екологію, за природність, тому дерев’яні жалюзі не втратили свою популярність за багато років. Можна вибрати собі або горизонтальні, або вертикальні дерев’яні штори.

Дерев'яні жалюзі
Тканинні жалюзі

Тканинні жалюзі

Ці штори складно назвати практичними, за ними потрібно багато доглядати, проте, популярності у них більш ніж достатньо. Покупці звикли до тканинних штор, тому тканинні жалюзі різних кольорів, відтінків і малюнків користуються великим попитом. Для спрощення догляду за шторами, ламелі просочують антистатичними, антипиловими, антибактеріальними засобами.

Ролетні ворота

Ролетні ворота виготовляються з алюмінієвих пінонаповнених ламелей невеликих розмірів які намотуються на вал закритий коробом. Вони можуть відкриватися як в ручну так і за допомогою вальної автоматики з пульта для воріт. Ролети на гараж дуже прості в установці і не вимагають додаткового простору для їх установки, ролети для гаража можуть встановлюватися як всередину так і зовні прорізу.

Ролетні ворота